products

Oral Örnek PP PE Tüpü Tek Kullanımlık DNA RNA Ekstraksiyon Kiti

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Dewei
Sertifika: CE, FDA, FSC
Model numarası: DW-80006
Min sipariş miktarı: 5000 adet
Fiyat: $4-20/unit
Ambalaj bilgileri: 10mlx6, 10mlx100
Teslim süresi: 20 gün içinde
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, L / C
Yetenek temini: 200.000 adet / Gün
Detay Bilgi
kullanım: Numune toplama ve PCR testine ekstraksiyon Sıcaklık: Oda sıcaklığı
Malzeme: İnaktive Virüs, PP + PE Tüp, Floklanmış Sürüntü istikrar: 24 ay
geri dönüşüm: tek kullanımlık Örneklem: Sözlü Örnek
Vurgulamak:

PP Tüp DNA RNA Ekstraksiyon Kiti

,

Tek Kullanımlık DNA RNA Ekstraksiyon Kiti

,

PE Tüp Viral Koruma Kiti


Ürün Açıklaması

PCR testinden önce COVID-19 Viral Koruma ve Ekstraksiyon için Bir Adım

 

Doğru virüs taşıma çözümünü seçtiniz mi?

Dewei'nin benzersiz guanidinyum olmayan patentli formülü "yanlış negatif" sonuç riskini en aza indirebilir.

 

Piyasadaki hemen hemen tüm virüs taşıma ortamı, artık örnekleme, taşıma ve testte yüksek bir enfeksiyon riski olan aktif virüsü korumaktadır.

 

Ön cephedeki salgın önleme çalışanları, virüsü doğrudan etkisiz hale getirebilecek koruma çözümüne ihtiyaç duyuyor.Ortamın virüs RNA'sının bütünlüğünü stabilize edip edemeyeceği ve testten önce bozulmayı önleyip "yanlış negatif" sonuçlara neden olup olmayacağı dikkate alınmalıdır.

 

Diğer markalardan guanidinyum besiyerinin koruma etkilerini ve 37 ° C'de Dewei'den guanidinyum olmayan çözeltinin kuş koronavirüsü üzerindeki koruma etkilerini karşılaştırdık.Guanidinyum koruma ortamının koruma etkisinin çok yetersiz olduğu bulundu!

 

37 ℃ koşullar altında 1-7 gün depolamadan sonra, Dewei Virüs taşıma çözeltisi kullanılarak virüs RNA koruma etkinliği temelde% 100'de sabittir.Diğer iki guanidinyum bileşen ortamı kullanılırken, virüs RNA koruma etkinliği kademeli olarak azalır.7 gün sonra% 20'nin altına düşürüldü, bu da zamanla RNA degradasyonunu gösteriyor.

 

Sonuç: Guanidinyum (guanidin izotiyosiyanat veya guanidin hidroklorür, vb. Dahil), ortak bir protein denatürantı olarak, normalde nükleik asit ekstraksiyonunda veya inaktive edici virüsde hücre parçalamak için kullanılır.Ancak guanidinyum içeren ortam, nükleik asidi normal oda sıcaklığında koruyamaz ve bu da numunenin kolayca bozulmasına neden olur.Bu nedenle guanidinyum içeren ortam, Sars-CoV-2 koruması için uygun değildir.Guanidinyum olmayan virüs koruma çözümünün kullanılması şiddetle tavsiye edilir.

 

Burada, COVID-19 testiyle ilgili işçiden, virüs yetiştirmek için değil, yalnızca nükleik asit testine yönelik virüs koruma çözümünü seçerken aşağıdaki noktaları fark etmesini istiyoruz.

 

1. Devre dışı bırakılmış virüs koruma çözümünü kullanın

Şu anda nükleik asit testinin amacı numunelerdeki virüsten RNA'yı tespit etmek olduğundan, virüsten sağlam ve kararlı nükleik asit test için korunabildiği sürece canlı virüsü korumak gereksizdir.Bu nedenle, COVID-19 ile mücadele durumunda, örnekleme sırasında inaktive edilmiş virüs örnekleri korumanın daha iyi bir yoludur.Piyasada, bazı üreticiler de inaktive edilmiş virüs koruma ortamına sahiptir, ancak inaktive edilmiş bileşenlerin çoğu guanidinyumdur, belirtildiği gibi guanidinyum bileşenli ortam, normal oda sıcaklığında nükleik asidi koruyamaz.Örnekteki virüsü kolayca bozar ve Sars-CoV-2 örneklerini korumak için uygun değildir.Bu nedenle, virüsü inaktive edebilen ve viral nükleik asidin oda sıcaklığında saklandığında bozulmamasını sağlayabilen, guanidinyum olmayan protein denatürant bileşenli Dewei Medical koruma çözümünü öneriyoruz.

 

2. Oda sıcaklığında tutulabilen virüs koruma çözümünü kullanın

RNA stabil olmadığından, numunelerle birlikte ortak virüs taşıma ortamı 4 ℃ koşulunda korunmalı ve 48 saat içinde laboratuvarlara teslim edilmelidir.Taşıma sıcaklığı standart değilse, virüsün nükleik asidi bozulabilir, bu da "yanlış negatif" test sonucuna neden olur!Numune, Dewei'nin numuneyi oda sıcaklığında koruyabilen guanidinyum olmayan koruma çözümünde tutulursa, teslimat maliyeti sorununu çözebilir ve test sonucunun doğruluğunu artırabilir.

 

3. Örneği yüksek sıcaklıkta inaktivasyon etkisiyle koruyabilen virüs koruma solüsyonu kullanın

Çin Halk Cumhuriyeti Ulusal Sağlık Komisyonu'nun ilgili talimatı, virüs çekirdeği çıkarılmadan önce numunenin yüksek sıcaklıkla etkisiz hale getirilmesi (30 dakika boyunca 56 ° C'de ısıtılması) gerektiğini talep ederken, Pekin Hastalıkları Önleme ve Kontrol Enstitüsü enstitüsü ve Beijing Research Center of Preventive Medicine, yüksek sıcaklıkta inaktivasyonun virüs çekirdeğini indirgeyeceğini ve ardından COVID-19 tespitinin aşırı yanlış negatif oranının nedenlerinden biri olan virüs nükleik tespit oranını azaltacağını gösteren Klinik Kimya üzerine bir tez yayınladı.Deney, yüksek sıcaklıkta inaktivasyonun, numuneyi korumak için Dewei Medical virüs koruma solüsyonu kullanıldığında virüs nükleik bütünlüğü üzerinde belirgin bir etkisi olmadığını göstermektedir.

 

Aşağıdaki grafik, Avian koronavirüsünü korumak için Dewei Medical'ın virüs taşıma çözümünü kullanan, çıkarmak ve test etmek için beş gradyanı seyrelten verilerdir.Normal sıcaklık inaktivasyonunun CT değerini yüksek sıcaklık inaktivasyonu ile karşılaştırın.

 

meyil Normal Sıcaklıkta İnaktivasyon 30 dakika boyunca 60 ° 'de Yüksek Sıcaklıkta İnaktivasyon
10-1 23.08 23.29 23.26 23,22
02/10 27.26 27.43 27.32 27.48
03/10 32.81 32.65 32.24 32.37
10-4 35.84 35.69 35.93 35,72
05/10 39,65 39.79 39.83 39.78

 

 

Dewei Medical, nazal veya oral örnekleme sırasında yüksek sıcaklıkta inaktivasyonun etkisinden kaçınmak için inaktive edilmiş virüs, uygun solüsyon hacmi, oda sıcaklığında taşınan ve virüsü koruyan koruma solüsyonunu kullanmanızı önerir.

 

Dewei Medical, benzersiz ters kilit tasarımına sahip sızdırmaz koruma tüpünü kullanır. Taşıma sırasında dik olarak yerleştirilemeyen geleneksel tüpleri ayırt etmek için, nozül üzerinde kolayca numune sıvısı kalır ve kapağı açtıktan sonra sıvıyı ellere döker, bu arada aerosol kirliliğine neden olur.

Kauçuk önlük içermeyen sızdırmaz tasarım, kapağı açma işlemini tekrarlarken sızıntıyı önleyebilir; bu, numune alma operatörünün güvenliğini sağlar, ayrıca kauçuk önlüklerin sıçramasından kaynaklanan aerosol ve numune sızıntısını da önler.

Oral Örnek PP PE Tüpü Tek Kullanımlık DNA RNA Ekstraksiyon Kiti 0

 

 

Operasyon süreci:

1. Örnek tüplerini 65 ° C'de 30 dakika inkübatöre koyun.

2. Numune tüplerini 10 dakika süreyle 100 ° C'de metal termostatik banyoya aktarın.

3. Ekstraksiyondan sonra doğrudan PCR analizöründe test edin.

Oral Örnek PP PE Tüpü Tek Kullanımlık DNA RNA Ekstraksiyon Kiti 1

Oral Örnek PP PE Tüpü Tek Kullanımlık DNA RNA Ekstraksiyon Kiti 2Oral Örnek PP PE Tüpü Tek Kullanımlık DNA RNA Ekstraksiyon Kiti 3

İletişim bilgileri
Sherry

Telefon numarası : +8613316305166

Naber : +008615267039708