Mesaj gönder
aboutus

Dewei Medical Equipment Co., Ltd

Dewei Medical Equipment Co., Ltd Dewei Medical Equipment Co., Ltd Dewei Medical Equipment Co., Ltd Dewei Medical Equipment Co., Ltd Dewei Medical Equipment Co., Ltd
1 2 3 4 5
Dewei Medical Equipment Co., Ltd
<-Video Images->
İş türü: Üretici
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Ana Pazar: Dünya çapında
Markalar: dewei ve oem
Yıllık satış: >100,000,000
Yıl kurulan: 2010
İhracat p.c: 70% - 80%
Hakkımızda
Giriş

DEWEI Tıbbi Equipment Co, ltd lider ve profesyonel üreticisi IVD ürünleri, bu bir yüksek teknoloji kurumsal geliştirme konusunda uzmanlaşmış, üretim ve pazarlama Klinik Laboratuvar analizörü ve reaktifleri, gibi Hematoloji Analizörü ve Reaktifler, virüs RNA Muhafaza & Ekstraksiyon Setleri, İdrar Sediment Reaktifleri ve Yıkama Çözümleri.
DEWEI ürünleri hastane kliniklerinde, hastalık kontrol merkezlerinde, kan bankalarında, veteriner kliniklerinde, bilimsel araştırma merkezinde ve üniversite laboratuvarlarında yaygın olarak kullanılmaktadır.

Qulity birincil endişe, DEWEI ekibi kalite kontrol sistemleri üzerinde sıkı böylece ürünlerimiz CE, ISO, CFDA ve diğer uluslararası standartlar sertifikaları var.
DEWEI'nin vizyonu IVD alanındaki en profesyonel ve saygın kuruluş olmaktır, DEWEI olağanüstü Ar-Ge ve uygun maliyetli ürünlerle size en iyi hizmeti sunmaya devam edecektir.

Çin Dewei Medical Equipment Co., Ltd şirket Profili 0

Geçmiş

Sizinle birlikte ilerleme kaydetmek istiyoruz!

Hizmet

Küresel Hizmet gecikmeden!

Ekibimiz

Sıkı Qc Sistemi.

Profesyonel Ar-Ge Ekibi.

Otomatik Üretim Hattı

Global Hizmet

İletişim bilgileri