products

Monkeypox Virüsü IgM/IgG Antikor Hızlı Test Kiti Kaset Tipi Kalitatif Tespit

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Dewei
Sertifika: ISO
Model numarası: AY
Min sipariş miktarı: 5000 adet
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: 25test/kutu
Teslim süresi: 20 gün içinde
Ödeme koşulları: L/C, T/T, Western Union
Yetenek temini: 500.000 adet/Gün
Detay Bilgi
Örneklem: Tam Kan Serum Plazması Tip: kaset
Menşei: Çin Raf ömrü: 18 ay
kullanım: profesyonel kullanım Prensip: Yanal Akış Kromatografisi
Vurgulamak:

Monkeypox IgM IgG Antikor Hızlı Test Kiti

,

Kaset IgM IgG Antikor Hızlı Test Kiti

,

kalitatif algılama maymun çiçeği test kiti


Ürün Açıklaması

Monkeypox Virüsü IgM/IgG Antikor Hızlı Test Kiti Tam Kan Serumu Plazma Tarama Testi

 

[KULLANIM AMACI]
Monkeypox Virus IgM/IgG Antikor Hızlı Test Kiti, insan serumu, plazma veya tam kan örneğinde Monkeypox Virus IgM/IgG antikorunun kalitatif tespiti için kullanılır.In vitro diagnostik kullanım için ve yalnızca profesyonel kullanım için tasarlanmıştır.

 

[PRENSİP]
Monkeypox Virüsü IgM/IgG Antikor Hızlı Test Kiti, insan serumu, plazma ve tam kandaki IgG ve IgM antikorlarını maymun çiçeği virüsüne karşı aynı anda tespit etmek ve ayırt etmek için tasarlanmıştır.Monkeypox Virus IgM/IgG test cihazının membran yüzeyinde "G" (Monkeypox IgG Test Line), "M" (Monkeypox IgM Test Line) ve "C" (Kontrol Hattı) olmak üzere önceden kaplanmış 3 çizgisi vardır."Kontrol Hattı" prosedürel kontrol için kullanılır.Numune kuyusuna bir numune eklendiğinde, numunedeki anti-Monkeypox IgG'leri ve IgM'leri, rekombinant Monkeypox virüsü zarf proteinleri konjugatları ile reaksiyona girer ve antikor-antijen kompleksi oluşturur.Kompleks, kılcal hareket yoluyla test cihazı boyunca hareket ettikçe, ilgili anti-insan IgG ve/veya anti-insan IgM tarafından test cihazı boyunca iki test hattında hareketsiz hale getirilecek ve renkli bir çizgi oluşturacaktır.
Prosedürel bir kontrol olarak hizmet etmek için, kontrol çizgisi bölgesinde her zaman uygun miktarda numune eklendiğini ve membran fitilinin oluştuğunu gösteren renkli bir çizgi görünecektir.

 

 [UYARILAR VE ÖNLEMLER]

  • için immünoassaylaboratuvar ortamındayalnızca tanı amaçlı kullanım.
  • Son kullanma tarihinden sonra kullanmayınız.
  • Test, kullanıma kadar kapalı poşette kalmalıdır.
  • Kullanılan test yerel düzenlemelere göre atılmalıdır.

[ÖRNEK TOPLAMA]

​Monkeypox Virus IgM/IgG Antikor Hızlı Test Kiti (Lateral Kromatografi) plazma, serum veya tam kan üzerinde gerçekleştirilebilir.
Serum ve plazma:
Numuneleri topladıktan sonra mümkün olan en kısa sürede test edin.Hemen test edilmeyecekse numuneleri 2°C -8°C'de saklayın.Örnekler 2°C -8°C'de 5 güne kadar saklanabilir.
Plazma ve serum örnekleri daha uzun süre saklamak için -20°C'de dondurulmalıdır.
Birden fazla donma-çözülme döngüsünden kaçının.Testten önce donmuş numuneleri yavaşça oda sıcaklığına getirin ve nazikçe karıştırın.Görünür partikül madde içeren numuneler, testten önce santrifüjleme ile berraklaştırılmalıdır.
Sonuç yorumunda etkileşimi önlemek için büyük lipemi, büyük hemoliz veya bulanıklık gösteren örnekleri kullanmayın.
Tüm kan:
Tam kan, parmak ucu delinmesi veya damar delinmesi ile elde edilebilir.
Hemen test edilmeyecekse, tam kan örnekleri buzdolabında (2°C-8°C) saklanmalıdır.Numuneler, alındıktan sonraki 24 saat içinde test edilmelidir.

 

[DEPOLAMA VE KARARLILIK]

  • Kit, kapalı poşetin üzerinde yazılı olan son kullanma tarihine kadar 2-30°C'de saklanmalıdır.
  • Test, kullanıma kadar kapalı poşette kalmalıdır.
  • Direkt güneş ışığından, nemden ve ısıdan uzak tutunuz.
  • dondurmayın.
  • Kit bileşenlerini kontaminasyondan korumak için özen gösterilmelidir.Mikrobiyal kontaminasyon veya çökelme kanıtı varsa kullanmayın.Dağıtım ekipmanının, kapların veya reaktiflerin biyolojik kontaminasyonu yanlış sonuçlara yol açabilir. 

 

[OPERASYON]

Test etmeden önce talimatları iyice okuyun ve kart poşetini ve numuneyi oda sıcaklığına getirin.
1. Soğutulmuşsa veya donmuşsa, numuneyi ve test bileşenlerini oda sıcaklığına getirin.Çözüldükten sonra, testi gerçekleştirmeden önce numuneyi iyice karıştırın.
2. Test etmeye hazır olduğunuzda, poşeti çentikten açın ve cihazı çıkarın.Test cihazını temiz, düz bir yüzeye yerleştirin.
3. Plastik damlalığı numune ile doldurun.Damlalığı dikey tutarak, hava kabarcığı olmadığından emin olarak numune kuyusuna 10µL serum/plazma veya 20µL tam kan dağıtın.
4. Şişe dikey olarak yerleştirilmiş haldeyken numune kuyucuğuna hemen 3 damla (yaklaşık 100 µL) numune seyreltici ekleyin.
5. Renkli çizgi(ler)in görünmesini bekleyin.Test sonuçlarını 15 dakika içinde yorumlayın.20 dakika sonra sonuçları okumayın.

 

[SONUÇLARIN YORUMLANMASI]

Ön pozitif (+)

Kontrol bölgesinde (C) yalnızca bir renkli bant görünür.Test bölgesinde (T) renkli bant görünmüyor.

Olumsuz (-)

Membran üzerinde iki renkli bant belirir.Kontrol bölgesinde (C) bir bant ve test bölgesinde (T) başka bir bant belirir.

Geçersiz

Kontrol bandı görünmüyor.Belirtilen okuma zamanında bir kontrol bandı oluşturmayan herhangi bir testin sonuçları atılmalıdır.Lütfen prosedürü gözden geçirin ve yeni bir testle tekrarlayın.Sorun devam ederse kiti kullanmayı hemen bırakın ve yerel distribütörünüzle iletişime geçin.

Monkeypox Virüsü IgM/IgG Antikor Hızlı Test Kiti Kaset Tipi Kalitatif Tespit 0Monkeypox Virüsü IgM/IgG Antikor Hızlı Test Kiti Kaset Tipi Kalitatif Tespit 1Monkeypox Virüsü IgM/IgG Antikor Hızlı Test Kiti Kaset Tipi Kalitatif Tespit 2

 

 

 

 

İletişim bilgileri
Sherry

Telefon numarası : +8613316305166

Naber : +8615267039708