products

Hızlı Tepki Amfetamin (AMP) Hızlı Test Kiti Kötüye Kullanım Uyuşturucu

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Dewei
Sertifika: ISO, CE, FDA
Model numarası: DWX-DOA
Min sipariş miktarı: 5000 adet
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: 25test/kutu
Teslim süresi: 20 GÜNDE
Ödeme koşulları: T/t, western union, l/c
Yetenek temini: 500.000 adet/Gün
Detay Bilgi
Örneklem: İdrar sertifika: ISO, CE, FDA
Tip: Kaset veya Şerit Menşei: Çin
Raf ömrü: 24 ay kullanım: Profesyonel veya Kendi Kendine Test
Vurgulamak:

mindray chemistry reagents

,

chemistry analyzer reagents


Ürün Açıklaması

Hızlı Tepki Amfetamin (AMP) Hızlı Testi

 

Amfetamin (AMP) Hızlı Testi, insan idrarındaki Amfetamin ve metabolitlerin belirtilen kesme seviyelerinde kalitatif tespiti için hızlı, tarama testidir.

Sadece profesyonel kullanım için.

Yalnızca in vitro tanı amaçlı kullanım içindir.

 

[KULLANIM AMACI]

Hızlı Amfetamin (AMP) Testi, aşağıdaki tabloda listelenen Amfetamin (AMP) varlığının kalitatif tespiti için immüno-kromatografik bir testtir.

İlaç (Tanımlayıcı) Kalibratör kesme seviyesi
Amfetamin (AMP) d-Amfetamin 1000ng/mL

 

Bu tahlil, yalnızca bir ön analitik test sonucu sağlar.Gaz Kromatografisi/Kütle spektrometrisi (GC/MS) tercih edilen doğrulama yöntemidir.Özellikle ön pozitif sonuçlar belirtildiğinde, kötüye kullanım testi sonucunun Amfetamin (AMP) için klinik değerlendirme ve profesyonel yargı uygulanmalıdır.

 

[ÖZET]

Amfetamin ve yapısal olarak ilişkili "tasarımcı" ilaçlar, biyolojik etkileri güçlü merkezi sinir sistemi (CNS) uyarımı, anorektik, hipertemik ve kardiyovasküler özellikleri içeren sempatomimetik aminlerdir.Genellikle ağızdan, damardan veya sigara ile alınırlar.Amfetaminler gastrointestinal sistemden kolayca emilir ve daha sonra ya karaciğer tarafından etkisiz hale getirilir ya da yaklaşık 12 saatlik bir yarı ömürle idrarla değişmeden atılır.Kullanımdan 1-2 gün sonra idrarda tespit edilebilir.Amfetamin, deamine (hippurik ve benzoik asitler) ve hidroksillenmiş metabolitlere metabolize edilir.Metamfetamin, kısmen amfetamine ve onun ana aktif metabolitine metabolize edilir.Amfetaminler kalp atış hızını ve kan basıncını arttırır ve iştahı bastırır.Bazı araştırmalar, ağır suistimalin beyindeki bazı temel sinir yapılarında kalıcı hasara yol açabileceğini göstermektedir.

 

[PRENSİP]

Amfetamin (AMP) Hızlı Testi, idrarda Amfetamin (AMP) ve metabolitlerin varlığını taramak için kullanılan rekabetçi bir immünolojik testtir.Bir idrar numunesi içindeki ilaçların, sınırlı sayıda ilaç monoklonal antikor (fare) konjugat bağlanma bölgelerine rekabetçi bir şekilde birleştirildiği kromatografik emici cihazdır.

 

Test etkinleştirildiğinde, idrar kılcal etki ile teste emilir, ilgili ilaç monoklonal antikor konjugatı ile karışır ve önceden kaplanmış bir zar boyunca akar.İdrar numunesindeki ilaç, testin saptama seviyesinin altında olduğunda, ilgili ilaç monoklonal antikor konjugatı, testin Test Bölgesinde (T) hareketsiz hale getirilmiş ilgili ilaç-protein konjugatına bağlanır.Bu, testin Test Bölgesinde (T) renkli bir Test çizgisi oluşturur ve bu çizgi, yoğunluğundan bağımsız olarak negatif bir test sonucunu gösterir.

 

Örnek ilaç seviyeleri testin saptama seviyesinde veya üzerinde olduğunda, numunedeki serbest ilaç ilgili ilaç monoklonal antikor konjugatına bağlanır ve ilgili ilaç monoklonal antikor konjugatının Testte hareketsiz hale getirilmiş ilgili ilaç-protein konjugatına bağlanmasını önler Cihazın bölgesi (T).Bu, ön pozitif sonucu gösteren test bölgesinde belirgin bir renkli bandın gelişmesini engeller.

 

Prosedür kontrolü olarak hizmet etmek için, test düzgün bir şekilde yapıldıysa, testin Kontrol Bölgesinde (C) renkli bir çizgi görünecektir.

 

[UYARILAR VE ÖNLEMLER]

 • Sadece in vitro diagnostik kullanım için immünoassay.
 • Son kullanma tarihinden sonra kullanmayınız.
 • Test, kullanıma kadar kapalı poşette kalmalıdır.
 • Kullanılan test yerel düzenlemelere göre atılmalıdır.

 

[İÇERİKLER]

 • Uyuşturucu testi.
 • kurutucu
 • Kullanım talimatı içeren broşür.

 

[DEPOLAMA VE KARARLILIK]

 • Kit, kapalı poşetin üzerinde yazılı olan son kullanma tarihine kadar 2-30°C'de saklanmalıdır.
 • Test, kullanıma kadar kapalı poşette kalmalıdır.
 • Direkt güneş ışığından, nemden ve ısıdan uzak tutunuz.
 • Dondurmayın.
 • Kit bileşenlerini kontaminasyondan korumak için özen gösterilmelidir.Mikrobiyal kontaminasyon veya çökelme kanıtı varsa kullanmayın.Dağıtım ekipmanının, kapların veya reaktiflerin biyolojik kontaminasyonu yanlış sonuçlara yol açabilir.

 

[OPERASYON]

Test oda sıcaklığında olmalıdır (15ºC ila 30ºC)

 • Donör, idrar örneğini bir idrar kabında toplar.
 • Çentik boyunca yırtarak mühürlü poşeti açın.Testi poşetten çıkarın ve düz bir yüzeye koyun.
 • Numune damlalığını dikey olarak tutun ve numune kuyucuğuna tam olarak üç damla idrar numunesi ekleyin.
 • Sonuç 5 dakikada okunmalıdır.10 dakika sonra sonucu yorumlamayın.Aşağıdaki resme bakın.

 

[SONUÇLARIN YORUMLANMASI]

Ön pozitif (+)

Kontrol bölgesinde (C) yalnızca bir renkli bant görünür.Test bölgesinde (T) renkli bant görünmüyor.

Olumsuz (-)

Membran üzerinde iki renkli bant belirir.Kontrol bölgesinde (C) bir bant ve test bölgesinde (T) başka bir bant belirir.

Geçersiz

Kontrol bandı görünmüyor.Belirtilen okuma zamanında bir kontrol bandı oluşturmayan herhangi bir testin sonuçları atılmalıdır.Lütfen prosedürü gözden geçirin ve yeni bir testle tekrarlayın.Sorun devam ederse kiti kullanmayı hemen bırakın ve yerel distribütörünüzle iletişime geçin.

 

 

 

NOT:

 • Test bölgesindeki (T) rengin yoğunluğu, numunede bulunan analitlerin konsantrasyonuna bağlı olarak değişebilir.Bu nedenle, test bölgesindeki herhangi bir renk tonu negatif olarak kabul edilmelidir.bunun yalnızca kalitatif bir test olduğunu ve numunedeki analit konsantrasyonunu belirleyemediğini unutmayın.
 • Bu kit ile birlikte harici kontroller sağlanmaz.Test prosedürünü doğrulamak ve uygun test performansını doğrulamak için pozitif ve negatif kontrollerin iyi bir laboratuvar uygulaması olarak test edilmesi önerilir.

 

[TEST SINIRLAMALARI]

1. Bu test sadece idrar numunelerini test etmek için geliştirilmiştir.Başka hiçbir sıvı değerlendirilmemiştir.Bu cihazı idrar dışındaki maddeleri test etmek için KULLANMAYIN.

2. Teknik veya prosedürel hataların yanı sıra idrar örneğindeki enterferans yapan maddelerin hatalı sonuçlara neden olma olasılığı vardır.

3. Karışık idrar örnekleri hatalı sonuçlar verebilir.Ağartıcı (hipoklorit) gibi güçlü oksitleyici maddeler ilaç analitini oksitleyebilir.Numunenin karıştırıldığından şüpheleniliyorsa, farklı, kullanılmamış bir kapta yeni bir numune alın.

4. Bu test, kalitatif bir tarama testidir.İlaçların kantitatif konsantrasyonunu veya zehirlenme seviyesini belirlemek için tasarlanmamıştır.

5. Pozitif bir sonuç, idrarda seviye veya intoksikasyon, uygulama yolu veya konsantrasyonu göstermez.

6. Negatif bir sonuç mutlaka ilaçsız idrar anlamına gelmeyebilir.İlaç mevcut olduğunda ancak testin eşik seviyesinin altında olduğunda olumsuz sonuçlar alınabilir.

 

[KALİTE KONTROL]

Kullanıcılar, harici kalite kontrol materyallerini test etme sıklığına ilişkin uygun federal eyalet ve yerel yönergeleri izlemelidir.

Kontrol bölgesinin test cihazında dahili bir prosedürel kontrol hattı olmasına rağmen, test prosedürünü onaylamak ve uygun test performansını doğrulamak için iyi bir laboratuvar test uygulaması olarak harici kontrollerin kullanılması şiddetle tavsiye edilir.Pozitif ve negatif kontrol beklenen sonuçları vermelidir.Pozitif ve negatif kontrolü test ederken, aynı test prosedürü benimsenmelidir.

[PERFORMANS ÖZELLİKLERİ]

Kesinlik

Karşılaştırma çalışmaları, Hızlı Amfetamin (AMP) Testi ve ticari olarak mevcut hızlı kötüye kullanım ilaçları testleri kullanılarak yapılmıştır.Çalışmalar, daha önce klinik ortamlardan toplanan yaklaşık 600 klinik örnek üzerinde gerçekleştirilmiştir.Olası pozitif sonuçlar GC/MS tarafından doğrulandı.Sonuçlar şu şekildeydi:

Ölçek AMP
Olumlu Anlaşma 100%
Olumsuz Anlaşma %99.20
Toplam Sözleşme %99.20

 

Özgüllük ve çapraz reaktivite

Testin özgüllüğünü ve çapraz reaktivitesini test etmek için test cihazı, Amfetamin (AMP), metabolitler ve idrarda bulunması muhtemel aynı sınıfa ait diğer bileşenleri test etmek için kullanıldı.Tüm bileşenler, ilaçsız normal insan idrarına eklendi.Aşağıdaki yapısal olarak ilgili bileşikler, aşağıda listelenen konsantrasyonlara eşit veya daha yüksek seviyelerde test edildiğinde test ile pozitif sonuçlar üretti.

Birleştirmek Ng/mL cinsinden kesmeye eşdeğer yanıt
AMP  
d-Amfetamin 1.000
dl-Amfetamin 2.500
1-Amfetamin 50.000
(+/-) 3,4-metilendioksiamfetamin (MDA) 2.000

 

enterferans yapan maddeler

Klinik idrar numuneleri, testi potansiyel olarak etkileyebilecek maddeler içerebilir.Aşağıdaki bileşikler, konsantrasyon sırasıyla %50'nin altında ve %50'nin üzerinde konsantrasyonla ilaçsız idrara veya ilaç pozitif idrara ilave edildi.Tüm potansiyel enterferans oluşturan maddeler, 100 ug/mL'lik bir konsantrasyonda eklenmiştir (Tüm konsantrasyonlar, GC/MS ile doğrulanmıştır).İdrar örnekleri Hızlı Amfetamin (AMP) Testi ile test edilmiştir.İdrar numunelerinin hiçbiri beklenen sonuçlardan herhangi bir sapma göstermedi.

Parasetamol : asetaminofen Klorotiyazid estron-3-sülfat
asetofenetidin klorfeniramin etil-p-aminobenzoat
amoksisilin d,l-Klorpromazin eritromisin
ampisilin Kolesterol fenoprofen
Aspirin klonidin flukloksasilin
atenolol simetidin fluoksetin
atorvastatin sitalopram Furosemid
azlosilin Kortizon gentisik asit
benzilik asit kreatinin Hemoglobin
benzilpenisilin deoksikortikosteron hidralazin
Benzoik asit deksametazon hidroklorotiyazid
bilirubin dekstrometorfan hidrokortizon
benzidamin diklofenak o-Hidroksihippurik asit
Kafein diflunisal p-Hidroksitiramin
karbamazepin Digoksin İbuprofen
Sefaleksin difenhidramin indometasin
kloralhidrat Efedrin Iproniazid
kloramfenikol β-östradiol d,l-İzoproterenol
izoksuprin d,l-Oktopamin Salisilik asit
ketamin Oksalik asit serotonin
ketoprofen oksolinik asit sülfametazin
labetalol oksimetazolin Sulindac
lisinopril oksitetrasiklin tetrasiklin
loperamid Papaverin tetrahidrozolin
meperidin penisilin-G tiamin
meprobamat Pentazosin tioridazin
metoksifenamin perfenazin d, l-Tiroksin
metilfenidat Fenelzin tolbutamin
nadolol prednizolon tolbutamid
nalidiksik asit prednizon trifluoperazin
naproksen d,l-Propanolol triptamin
Niasinamid d-Psödoefedrin Ürik asit
Nikotin kinakrin verapamil
Nifedipin Kinin Zomepirac
noretindron Kindin  
Noskapin Ranitidin  

 

İdrar Özgül Ağırlık Etkisi

Spesifik ağırlık çalışmaları, konsantrasyon sınır seviyesinin %50 altında ve %50 üstünde konsantrasyona sahip ilaçsız idrar veya ilaç pozitif idrar içeren 1.002,1.010, 1.020, 1.030, 1.040 numune dahil farklı özgül ağırlık üzerinde gerçekleştirilmiştir (Tüm konsantrasyonlar GC/ HANIM).Her numune, karşılık gelen Hızlı Amfetamin (AMP) Testi ile test edildi.Sonuçlar, değişen idrar özgül ağırlık aralıklarının test sonucunu etkilemediğini göstermektedir.

 

İdrar PH Etkisi

Bir alikuot negatif idrar havuzunun pH'ı, 1 pH birimlik artışlarla 3 ila 9'luk bir pH aralığına ayarlanır ve her ilaçla kesme seviyelerinin %50 altında ve %50 üstünde eklenir (Tüm konsantrasyonlar GC/MS ile doğrulanmıştır).Her numune, karşılık gelen Hızlı Amfetamin (AMP) Testi ile test edildi.Sonuç, değişen PH aralığının testin performansına müdahale etmediğini göstermektedir.

 

Hızlı Tepki Amfetamin (AMP) Hızlı Test Kiti Kötüye Kullanım Uyuşturucu 0

İletişim bilgileri
Sherry

Telefon numarası : +8613316305166

Naber : +008615267039708