products

POCT Covid 2019-NCoV Antijen Swab Test Kiti Ev İçin 400μL Antijen Test Kiti

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Dewei
Sertifika: CE White List FSC
Model numarası: DWR-800AG
Min sipariş miktarı: 10000pcs
Fiyat: $1.50-2.0/pcs
Ambalaj bilgileri: 25 test / kutu
Teslim süresi: 5-20 gün
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: 100000pcs / gün
Detay Bilgi
Örnek koleksiyon: Nazofaringeal Burun Çubuğu paket: 1 adet/kutu 25 adet/kutu
Okuma zamanı: 15 dakika Yöntem: Kolloidal Altın Testi
Nitel: Covid-19'un Niteliksel Tayini Uygulama: Evde Kullanılabilir
Vurgulamak:

POCT Covid 2019-NCoV Swab Test Kiti

,

2019-NCoV Antijen Swab Test Kiti

,

400μL Antijen Test Kiti


Ürün Açıklaması

Evde Kullanım 15 dakika POCT Covid 2019-NCoV Antijen Hızlı Swab Test Kiti Okuma

Kolloidal Altın Testi

 ² Hızlı: 15 Dakika

² Kolay: Bir Adım

² Kullanışlı: Nazofaringeal / Nazal sürüntü örneği toplama

² Ucuz: Yüksek verimlilikle daha düşük maliyet

  

KULLANIM AMAÇLI 

Hızlı test kiti, insan nazal sürüntü örneklerinde in vitro olarak yeni koronavirüs (SARS-CcV-2) antijeninin kalitatif tespiti için kullanılır. Bu kit, klinik laboratuvarlara ve sağlık çalışanlarına bakım noktası testi için sunulur; Bölüm IV.D'ye uygun olarak evde yapılan testler.FDA'nın COVID-19 Teşhis Testi Politikası.Tek Paket evde kullanılabilir.

 

ANA BİLEŞENLER

• Test Kaseti.

• Ekstraksiyon Tüpü.

• Ekstraksiyon Reaktifi.

• Swab.

 

DEPOLAMA VE KARARLILIK

• Son kullanma tarihine kadar kapalı poşette 39 ~ 86 º F (4 ~ 30 º C) sıcaklıkta saklayın.

• Direkt güneş ışığından, nemden ve ısıdan uzak tutunuz.

• DONDURMAYIN.

 

TEST NASIL YAPILIR?

1. Test Cihazını çentiği yırtarak folyo poşetten çıkarın ve düz bir yüzeye yerleştirin.

2. Ekstraksiyon Reaktifi şişesini dikey tutarak Ekstraksiyon tüpüne 10 damla (400μL) ekleyin.

3. Nazofaringeal (ve orofaringeal) swab numunelerini ekstraksiyon solüsyonuna yerleştirin ve ardından swabı 10 kez karıştırın.

4. Numunenin çoğunu çıkarmak için solüsyon tüpüne bastırırken swabları çıkarın.

5. Pldamlalık kapağını açın ve numune kuyusuna 3 damla (60~70μl) bırakın.

6. Sonucu 10-15 dakika içinde okuyun. Sonuçları 20 dakikadan fazla okumayın.

 

POCT Covid 2019-NCoV Antijen Swab Test Kiti Ev İçin 400μL Antijen Test Kiti 0

 

 

Öğrenmeniz gereken bir şey:

1) Bir antijen testi ile moleküler test arasındaki fark nedir?

Bir antijen testi, virüsün yüzeyindeki spesifik proteinleri tespit eder.FDA'ya göre bu testler daha hızlı ve daha ucuzdur, ancak aktif bir enfeksiyonu kaçırma şansı daha yüksektir.

Bir moleküler (PCR veya polimeraz zincir reaksiyonu) testi, virüsün genetik materyalini tespit eder.Bu testler, sonuçların alınması için daha karmaşık bir teknoloji gerektirir ve bu sonuçların alınması genellikle bir veya iki gün sürer (laboratuvar kapasitesine bağlı olarak sonuçlar bir hafta kadar sürebilir).

Bir antijen testi negatif bir sonuç gösteriyorsa ve sizde (semptomlar veya maruziyet nedeniyle) virüs olabileceğine inanmak için nedeniniz varsa, doktorunuz sonuçları doğrulamak için moleküler bir test isteyebilir.

 

2) Hangi testler daha doğrudur?

Hiçbir test %100 doğru değildir, ancak mevcut araştırmalara göre moleküler testlerin antijen testlerinden daha doğru olduğu düşünülmektedir.
FDA'ya göre, bir antijen testi "aktif koronavirüs enfeksiyonunu kesin olarak ekarte edemez", ancak pozitif sonuçlar "son derece doğrudur" (negatif sonuçlar bir doğrulama testi gerektirebilir).
Harvard Tıp Okulu Ağustos ayında, moleküler testlerle bildirilen yanlış negatiflik oranının %2 kadar düşük ve %37 kadar yüksek olduğunu yazmıştı.Derin bir burun sürüntüsü kullanılarak yapılan moleküler bir testin, boğaz sürüntüsü veya tükürük örneklerinden daha az yanlış negatif sonuç vereceğini söylüyorlar.
Antijen testi için Harvard, bildirilen yanlış negatif sonuç oranının %50 kadar yüksek olabileceğini, ancak FDA'nın daha doğru bir antijen testi için acil kullanım izni verdiğini kaydetti.
FDA'ya göre, genel olarak, bir testin doğruluğunu etkileyebilecek sorunlardan bazıları, örneğin etkisiz sürüntüleme, kontaminasyon veya yanlış kullanımı veya test kimyasallarıyla ilgili sorunları içerir.

 

3) Kimler COVID-19 için test edilmelidir?
Bakanın Yönergesi: COVID-19: Uzun Süreli Bakım Evde Gözetim Testi ve Evlere Erişim (Bakanlık Yönergesi) 8 Ocak 2021'den itibaren geçerli olmak üzere, uzun süreli bakım evlerinde çalışan tüm personel, öğrenci yerleştirme ve gönüllüler düzenli olarak test edilmelidir. Daha önce laboratuvar tarafından onaylanmış COVID-19'u olan kişiler için istisna geçerli olmadıkça, Bakan Direktifi uyarınca.Bakan Direktifindeki test gereklilikleri, uzun süreli bakım evlerinde çalışan ve şu kişiler olan tüm bireyleri içerir: • 2007 Uzun Süreli Bakım Evleri Yasası'nda tanımlanan personel • Uzun Süreli Bakım Evleri Yasası, 2007'de tanımlanan gönüllüler • Öğrenci yerleştirme, bir kolej veya üniversitenin eğitim programının klinik yerleştirme gereksiniminin bir parçası olarak uzun süreli bakım evinde çalışan ve Uzun Vadeli Sözleşme kapsamındaki "personel" veya "gönüllü" tanımını karşılamayan herhangi bir kişi anlamına gelir. Bakım Evleri Yasası, 2007. Bakan Direktifi ayrıca genel ziyaretçiler, bakıcılar ve destek çalışanları için ek test ve dokümantasyon gerekliliklerini de içermektedir.

 

4) Antijen testleri daha az doğruysa neden kullanalım?
Uzmanlar, hızlı antijen testlerindeki değerin, tekrarlanan testlerle tavsiye edilen doğruluktan ziyade test sıklığında olduğunu söylüyor.Science'a göre, bir antijen testinde arka arkaya iki veya üç kez yanlış negatif almak nadirdir.Bu strateji, yüksek riskli bölgelerdekilerin günlük olarak test edilmesini sağlayacak olan yukarıda bahsedilen NPR raporuyla uyumludur.

 

5) Dewei COVID-19 Ag Hızlı Testini ne zaman yapmalısınız?
COVID-19 Ag Rapid testi, COVID-19 enfeksiyonunun teşhisi için KULLANILMAMALIDIR.Semptomatik olan veya teyit edilmiş bir vakayla temas halinde olan herhangi bir kişi, PCR testi için sağlık hizmeti sağlayıcısına, bir değerlendirme merkezine veya katılımcı lisanslı topluluk laboratuvarına yönlendirilmelidir.

 
POCT Covid 2019-NCoV Antijen Swab Test Kiti Ev İçin 400μL Antijen Test Kiti 1
POCT Covid 2019-NCoV Antijen Swab Test Kiti Ev İçin 400μL Antijen Test Kiti 2POCT Covid 2019-NCoV Antijen Swab Test Kiti Ev İçin 400μL Antijen Test Kiti 3
 

İletişim bilgileri
Sherry

Naber : +008615267039708