products

15 dakika içinde Evde Kullanım Noktası Bakımı Covid Antijen Hızlı Test Kiti

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Dewei
Sertifika: CE, White List, EU FSC
Model numarası: DWR-800AG
Min sipariş miktarı: 5000 test
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: 1 adet/kutu 25 adet/kutu
Teslim süresi: 20 GÜNDE
Ödeme koşulları: L/c, T/T, Western Union
Yetenek temini: 500.000
Detay Bilgi
Örneklem: Corona Virüsü Oral veya Nazal Örneği kullanım: Covid-19'un Tıbbi Niteliksel Tayini
mağaza: 2-30 ℃ Son kullanma tarihi: 18 ay
geri dönüşüm: tek kullanımlık paket: 1 adet/kutu 25 adet/kutu
Okuma zamanı: 10-15 dk prensip: Kolloidal Altın Testi
Vurgulamak:

medical laboratory reagents

,

human biochemistry reagents


Ürün Açıklaması

15 dakika içinde Evde Kullanım Noktası Bakımı Covid Antijen Hızlı Test Kiti

Kolloidal Altın Testi

² Hızlı: 15 Dakika

² Kolay: Bir Adım

² Kullanışlı: Nazofaringeal / Nazal sürüntü örneği toplama

² Ucuz: Yüksek verimlilikle daha düşük maliyet

 

KULLANIM AMAÇLI

Hızlı test kiti, insan nazal sürüntü örneklerinde in vitro olarak yeni koronavirüs (SARS-CcV-2) antijeninin kalitatif tespiti için kullanılır. Bu kit, klinik laboratuvarlara ve sağlık çalışanlarına bakım noktası testi için sunulur; Bölüm IV.D'ye uygun olarak evde yapılan testler.FDA'nın COVID-19 Teşhis Testi Politikası.Tek Paket evde kullanılabilir.

 

ANA BİLEŞENLER

• Test Kaseti.

• Ekstraksiyon Tüpü.

• Ekstraksiyon Reaktifi.

• Swab.

 

DEPOLAMA VE KARARLILIK

• Son kullanma tarihine kadar kapalı poşette 39 ~ 86 º F (4 ~ 30 º C) sıcaklıkta saklayın.

• Direkt güneş ışığından, nemden ve ısıdan uzak tutunuz.

• DONDURMAYIN.

 

TEST NASIL YAPILIR?

1. Test Cihazını çentiği yırtarak folyo poşetten çıkarın ve düz bir yüzeye yerleştirin.

2. Ekstraksiyon Reaktifi şişesini dikey tutarak Ekstraksiyon tüpüne 10 damla (400μL) ekleyin.

3. Nazofaringeal (ve orofaringeal) swab numunelerini ekstraksiyon solüsyonuna yerleştirin ve ardından swabı 10 kez karıştırın.

4. Numunenin çoğunu çıkarmak için solüsyon tüpüne bastırırken swabları çıkarın.

5. Damlalık kapağını yerleştirin ve numune kuyusuna 3 damla (60~70μl) bırakın.

6. Sonucu 10-15 dakika içinde okuyun. Sonuçları 20 dakikadan fazla okumayın.

 

15 dakika içinde Evde Kullanım Noktası Bakımı Covid Antijen Hızlı Test Kiti 015 dakika içinde Evde Kullanım Noktası Bakımı Covid Antijen Hızlı Test Kiti 1

15 dakika içinde Evde Kullanım Noktası Bakımı Covid Antijen Hızlı Test Kiti 2

 

 

 

Öğrenmeniz gereken bir şey:

1) Bir antijen testi ile moleküler test arasındaki fark nedir?

Bir antijen testi, virüsün yüzeyindeki spesifik proteinleri tespit eder.FDA'ya göre bu testler daha hızlı ve daha ucuzdur, ancak aktif bir enfeksiyonu kaçırma şansı daha yüksektir.

Bir moleküler (PCR veya polimeraz zincir reaksiyonu) testi, virüsün genetik materyalini tespit eder.Bu testler, sonuçların alınması için daha karmaşık bir teknoloji gerektirir ve bu sonuçların alınması genellikle bir veya iki gün sürer (laboratuvar kapasitesine bağlı olarak sonuçlar bir hafta kadar sürebilir).

Bir antijen testi negatif bir sonuç gösteriyorsa ve sizde (semptomlar veya maruziyet nedeniyle) virüs olabileceğine inanmak için nedeniniz varsa, doktorunuz sonuçları doğrulamak için moleküler bir test isteyebilir.

 

2) Hangi testler daha doğrudur?

Hiçbir test %100 doğru değildir, ancak mevcut araştırmalara göre moleküler testlerin antijen testlerinden daha doğru olduğu düşünülmektedir.
FDA'ya göre, bir antijen testi "aktif koronavirüs enfeksiyonunu kesin olarak ekarte edemez", ancak pozitif sonuçlar "son derece doğrudur" (negatif sonuçlar bir doğrulama testi gerektirebilir).
Harvard Tıp Okulu Ağustos ayında, moleküler testlerle bildirilen yanlış negatif oranının %2 kadar düşük ve %37 kadar yüksek olduğunu yazmıştı.Derin bir burun sürüntüsü kullanılarak yapılan moleküler bir testin, boğaz sürüntüsü veya tükürük örneklerinden daha az yanlış negatif sonuç vereceğini söylüyorlar.
Antijen testi için Harvard, bildirilen yanlış negatif sonuç oranının %50 kadar yüksek olabileceğini, ancak FDA'nın daha doğru bir antijen testi için acil kullanım izni verdiğini kaydetti.
FDA'ya göre, genel olarak, bir testin doğruluğunu etkileyebilecek sorunlardan bazıları, örneğin etkisiz sürüntüleme, kontaminasyon veya yanlış kullanımı veya test kimyasallarıyla ilgili sorunları içerir.

 

3) Kimler COVID-19 için test edilmelidir?
Bakanın Yönergesi: COVID-19: Uzun Süreli Bakım Evde Gözetim Testi ve Evlere Erişim (Bakanlık Yönergesi) 8 Ocak 2021'den itibaren geçerli olmak üzere, uzun süreli bakım evlerinde çalışan tüm personel, öğrenci yerleştirme ve gönüllüler düzenli olarak test edilmelidir. Daha önce laboratuvar tarafından onaylanmış COVID-19'u olan kişiler için istisna geçerli olmadığı sürece, Bakan Direktifi uyarınca.Bakan Direktifindeki test gereklilikleri, uzun süreli bakım evlerinde çalışan ve şu kişiler olan tüm bireyleri içerir: • 2007 Uzun Süreli Bakım Evleri Yasası'nda tanımlanan personel • Uzun Süreli Bakım Evleri Yasası, 2007'de tanımlanan gönüllüler • Öğrenci yerleştirme, bir kolej veya üniversitenin eğitim programının klinik yerleştirme gereksiniminin bir parçası olarak uzun süreli bakım evinde çalışan ve Uzun Vadeli Sözleşme kapsamındaki "personel" veya "gönüllü" tanımını karşılamayan herhangi bir kişi anlamına gelir. Bakım Evleri Yasası, 2007. Bakan Direktifi ayrıca genel ziyaretçiler, bakıcılar ve destek çalışanları için ek test ve dokümantasyon gerekliliklerini de içermektedir.

15 dakika içinde Evde Kullanım Noktası Bakımı Covid Antijen Hızlı Test Kiti 3

15 dakika içinde Evde Kullanım Noktası Bakımı Covid Antijen Hızlı Test Kiti 415 dakika içinde Evde Kullanım Noktası Bakımı Covid Antijen Hızlı Test Kiti 5

 

İletişim bilgileri
Sherry

Naber : +008615267039708